Twoje bezpieczeństwo
Nasza gwarancja

Nasz oferta!

Obsługa informatyczna firm Ostrołęka

IT SPECIALIST to solidna firma, która swoim klientom oferuje szereg usług w ramach obsługi informatycznej firm Ostrołęka. Jeśli jako przedsiębiorca, który chce całkowicie skupić się na głównych celach swojej działalności, zdecydujesz się skorzystać z naszej obsługi informatycznej, to możemy z góry zagwarantować Ci satysfakcję z najwyższej jakości obsługi.

W ramach szeroko rozumianej obsługi informatycznej firm możesz zdecydować się nie tylko na sieć firmową, ale i na całkowity outsourcing IT Twojej firmy. Dzięki outsourcingowi IT, który polega na przekazaniu opieki nad informatyczną strukturą firmy, możesz całkowicie skupić się na celu Twojej działalności oraz zredukować koszty, związane z utrzymaniem całego działu IT.

Specjaliści w swojej dziedzinie

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne w zakresie instalacji oprogramowania i sprzętu, również jego relokacji. Zajmujemy się projektowaniem oraz utrzymaniem zaawansowanych instalacji informatycznych. Swoim klientom oferujemy również serwisowanie sprzętu komputerowego oraz oferujemy wsparcie w sferze bezpieczeństwa i przetwarzania danych.

Wszelkiego rodzaju firmom, których działalność wymaga własnych gromadzących pliki serwerów, proponujemy skorzystać z naszych usług zabezpieczenia serwerów cloud.

Bardzo cenimy sobie komfort naszych klientów, dlatego oferujemy pogotowie komputerowe z dojazdem do klienta. Ponadto można na nas liczyć na terenie całej Warszawy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez cały rok.

Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu pracowników IT SPECIALIST doradzimy Ci jak najlepiej wykorzystać infrastrukturę informatyczną swojej działalności albo co można w niej zmienić, by skutecznie zoptymalizować procesy biznesowe w Twoim przedsiębiorstwie.

Zachęcamy do kontaktu w celu skorzystania z usług IT SPECIALIST. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Kontakt

Fix24 Jakub Jankowski

Warszawa, ul. Kasprzaka 31B

Tel. 883-559-215

E-mail:

NIP: 758-22-22-942

Formularz kontaktowy

Nie czekaj.
Zadzwoń lub napisz.

Skontaktuj się

Polub nas