Twoje bezpieczeństwo
Nasza gwarancja

Nasz oferta!

Outsourcing IT Ostrołęka

Firma IT SPECIALIST swoim Klientom oferuje pełen outsourcing IT nie tylko w Warszawie, ale i w Ostrołęce. Outsourcing IT, który jest kompleksową obsługą informatyczną między innymi dla firm, to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, którego właściciele pragną zredukować koszty, związane z utrzymaniem obszaru IT i w pełni skupić się na właściwych zadaniach swojej działalności.

IT SPECIALIST w swojej ofercie posiada narzędzia do zdalnego rozwiązywania problemów, więc w rezultacie każda, nawet największa awaria systemu naszego Klienta może zostać w krótkim czasie zlokalizowana i zlikwidowana w ramach outsourcing informatycznego na terenie Warszawy czy Ostrołęki. Nasi specjaliści realizują szeroki zakres działań powiązanych z wykorzystywanymi w pracy programami i aplikacjami oraz urządzeniami komputerowymi. Dzięki IT SPECIALIST outsourcing IT otwiera Klientom dostęp nie dość, że do najnowszych technologii, to do wysokiej klasy specjalistów, którzy zasilają szeregi naszej firmy.

W ramach oferty outsourcingu IT na terenie Warszawy i okolic oferujemy stałą opiekę informatyczną. Nasze usługi serwisowe świadczymy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. W razie potrzeby służymy telefoniczną poradą bez względu na porę dnia.

Zalety outsourcingu IT:

  • Redukcja kosztów – nie musisz skupiać się na zarządzaniu zespołem specjalistów ds. IT w Twojej firmie, organizować szkoleń oraz dbać o to, by ich wiedza z zakresu IT była aktualna.
  • Ciągłość opieki IT 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.
  • Bezpieczeństwo i poufność przetwarzanych danych.
  • Zyskujesz profesjonalny zespół specjalistów.

Kontakt

Fix24 Jakub Jankowski

Warszawa, ul. Kasprzaka 31B

Tel. 883-559-215

E-mail:

NIP: 758-22-22-942

Formularz kontaktowy

Nie czekaj.
Zadzwoń lub napisz.

Skontaktuj się

Polub nas