Outsourcing IT
Warszawa

Nasz oferta!

Outsourcing informatyczny Warszawa

Outsourcing IT to nie tylko nowy trend w zarządzaniu przedsiębiorstwami, to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy, której właściciele pragną zoptymalizować koszty, związane z obszarem IT i skoncentrować się na właściwych zadaniach swojego przedsiębiorstwa. Firma IT Specialist swoim klientom oferuje pełen outsourcing it w Warszawie, czyli kompleksową obsługę informatyczną dla firm.

Realizujemy szeroki zakres działań powiązanych między innymi z urządzeniami komputerowymi, wykorzystywanymi w pracy programami i aplikacjami. Przedsiębiorstwa, które decydują się na tę usługę, nie muszą skupiać się na zarządzaniu zespołem specjalistów ds. IT, organizowaniu dla nich szkoleń i dbaniu o to, by ich wiedza była aktualna i pozbawiona luk.

Dla wielu przedsiębiorstw outsourcing IT otwiera dostęp do najnowszych technologii oraz wysokiej klasy specjalistów, aby zarządzać bieżącą administracją systemu. W ofercie IT Specialist znajdują się narzędzia do zdalnego rozwiązywania problemów, dlatego każda, nawet największa awaria systemu może zostać w bardzo krótkim czasie zlikwidowana w ramach outsourcing informatycznego na terenie Warszawy.

W ramach IT outsourcingu na terenie Warszawy oferujemy stalą opiekę informatyczną, która dzięki zdalnemu zarządzaniu będzie przebiegała bezproblemowo. IT Specialist usługi informatyczne i serwisowe świadczy z powodzeniem od kilku lat. Wszelkie rozwiązania dla firm i przedsiębiorstw są zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Nasze usługi serwisowe świadczymy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. W razie potrzeby służymy telefoniczną poradą bez względu na porę dnia.

Outsourcing IT dla firm
Opinie: 5/5 bazując na 2 recenzjach

IT Specialist Opinie o IT Specialist ocenia IT Specialist na
5/ 5 gwiazdek
Jeśli chodzi o outsourcing IT, to najlepiej powierzyć to profesjonaliście. Słyszałam wiele dobrego na temat IT Specialist - pomagają w osiągnięciu celów biznesowych. Mają doświadczenie, profesjonalne podejście to tematu. Wprowadzają skuteczne zabezpieczenia i nowoczesne rozwiązania. Myślę, iż są godni polecenia, jeśli chcecie rozwinąć swoje przedsiębiorstwo.

IT Specialist Opinie o IT Specialist ocenia IT Specialist na
5/ 5 gwiazdek
Również korzystamy z outsourcingu IT . Kiedyś zatrudnialiśmy w firmie informatyka. Jednak rozwiązanie było dosyć drogie, poza tym mielismy wrażenie,że na wszystkim nasz firmowy informatyk się nie zna, tak wiec i tak musielismy w niektórych sprawach szukać pieniedzy z zewnątrz. Jak sobie to wszystko przekalkulowaliśmy to okazało sie,ze korzystanie z takiego właśnie outsourcingu jest zdecydowanie bardziej arakcyjną cenowo ofertą. Mogę Wam polecić tę firmę IT Specialist - świadczą właśnie takie usługi. Na rynku istnieją juz naprawdę kawał czasu Oraz co najważniejsze znają się na tym co robią.

Kontakt

Fix24 Jakub Jankowski

Warszawa, ul. Kasprzaka 31B

Tel. 883-559-215

E-mail:

NIP: 758-22-22-942

Formularz kontaktowy

Nie czekaj.
Zadzwoń lub napisz.

Skontaktuj się

Polub nas