Naprawa komputerów, laptopów w okolicach Bemowa, Ochoty i Woli.

Nasz oferta!

Serwis komputerowy Warszawa

IT SPECIALIST to niezawodna firma, która od lat świadczy usługi szybkiego rozwiązywania problemów, dotyczących komputerów PC oraz laptopów, takich jak serwis komputerowy i naprawa komputerów z systemami Windows czy Mac. Firma zajmuje się również rozwiązywaniem problemów, związanych z błędnie działającym oprogramowaniem oraz odzyskiwaniem danych z nośników i dysków twardych, zakładaniem i konfigurowaniem sieci (kablowej i bezprzewodowej) oraz zwalczaniem szkodliwego oprogramowania i wirusów (trojanów, spyware).

IT SPECIALIST swoje usługi, takie jak naprawa komputerów, oferuje na terenach Bemowa, Ochoty czy Woli.

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą z rozbudową, konserwacją lub kompletowaniem i montażem sprzętu komputerowego. Gwarantujemy satysfakcję z naszych usług, ponieważ podstawą naszego działania jest zaufanie i szybki czas reakcji. Można na nas liczyć na terenie całej Warszawy 7 dni w tygodni, 24 godziny na dobę. W naszej ofercie znajdziesz usługę pogotowia komputerowego z dojazdem do klienta, bo Twój komfort jest dla nas istotny.

Czym się zajmujemy

Realizujemy wszelkie usługi z zakresu „chciałbym, żeby było tak”, bo wychodzimy z założenia, że nie musisz znać się na komputerach czy sieciach, bo wystarczy, że opiszesz swój problem, a my dopasujemy do niego najlepsze i tanie rozwiązanie. Jeśli więc Twoim problemem jest optymalizacja sieci w dużej firmie, czy też re-instalacja systemu na komputerze prywatnym, to mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie, a jest nim IT SPECIALIST.

Większość usług, które znajdują się w naszej ofercie, wykonujemy na miejscu u Klienta. W przypadku problemów, które występują rzadko, czyli takich, które wymagają dłuższej analizy, komputer zabieramy do naszej pracowni. Zapewniamy miłą i kulturalną atmosferę podczas współpracy oraz gwarantujemy solidność wykonanych usług. W pracy kierujemy się mottem: Jeżeli problem nie został rozwiązany – Klient nic nie płaci.

W IT SPECIALIST zajmujemy się diagnostyką hardware software, wolnym uruchamianiem, nieprawidłowymi kolorami na ekranie, dziwnymi komunikatami, więc jeśli któryś z tych problemów wystąpił na Twoim komputerze, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zdiagnozujemy Twój komputer i wytyczymy odpowiednią ścieżkę naprawy sprzętowej lub systemowej.

Straciłeś dane i nie wiesz co robić albo Twoje dziecko skasowało wszystko z laptopa? A może kliknąłeś i nic nie ma na pendrivie albo pies pogryzł Twój dysk twardy? Nie musisz się dalej martwić. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my spróbujemy odzyskać jak najwięcej użytecznych danych. W IT SPECIALIST zajmujemy się również odrobaczaniem, naprawą i przyśpieszaniem komputerów, laptopów, tabletów oraz rozbudową i czyszczeniem sprzętu. Jeśli Twój komputer się zacina bądź grzeje, albo Twoja ulubiona gra/program nie chodzi tak płynnie, jak powinna, to zapraszamy do nas! Znajdziemy przyczynę tego problemu i zaproponujemy najlepsze oraz najtańsze rozwiązanie. Jeśli nie wiesz, co jest nie tak z Twoim komputerem czy laptopem albo masz indywidualną potrzebę, to nasz zespół pomoże Ci z każdym problemem IT. Gwarantujemy, że nasze doświadczenie pozwoli rozwiązać nawet najbardziej zawiłe problemy.

Rozwiążemy Twoje problemy

Serwis IT SPECIALIST oferuje projektowanie, wykonywanie oraz utrzymanie sieci strukturalnych. Montujemy i konfigurujemy urządzenia sieciowe i szafy teleinformatyczne. Wykonujemy instalacje kablowe oraz sieci bezprzewodowe. Dobór elementów, z których wykonujemy sieć strukturalną, opieramy o nasze doświadczenie, ale również o preferencje naszego Klient.

Jeśli Twoja firma pracuje na plikach w „chmurze”, możemy wdrożyć dla niej specjalne urządzenia, które posiadają bardzo dużo pamięci, np. 3 terabajty, gdzie dane są zabezpieczone przed utratą przez różnego rodzaju backupy. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest dostęp do danych z każdego miejsca na świecie, gdzie mamy dostęp do Internetu. Coraz więcej firm, takich jak biura projektowe, kancelarie czy firmy reklamowe, tworzy własne serwery plików, ponieważ opłata za tego typu serwer jest jednorazowa i zwraca się bardzo szybko, w przeciwieństwie do bardzo znanych wirtualnych dysków.

Zapraszamy do kontaktu w celu skorzystania z usługi:

  • naprawy komputerów w okolicach Bemowa,
  • naprawy komputerów w okolicach Ochoty,
  • naprawy komputerów w okolicach Woli.

Serwis komputerowy Warszawa
Opinie: 5/5 bazując na 3 recenzjach

IT Specialist Opinie o IT Specialist ocenia IT Specialist na
5/ 5 gwiazdek
Padł mi dysk twardy komputera, na którym mam wszystkie dane klientów i dokumenty firmowe. Informatyk firmowy stwierdził, że to fragment dysku i odesłała do serwisu. Nie robiłam kopii zapasowej wiec ....Liczyłam już pieniądze na odzyskiwanie danych. Polecono mi serwis na ul. Kasprzaka 31B w Warszawie. Sposób rozmowy z klientem nie zmienił moich wyobrażeń o "typowym programiście - informatyku":) ale działający komputer, miałam po ok 15 minutach za niewyobrażalnie niską cenę. Polecam!!!

IT Specialist Opinie o IT Specialist ocenia IT Specialist na
5/ 5 gwiazdek
Komputer po nie udanej aktualizacji do Windows 10, został pomyślnie naprawiony i działa jak nowy. Cena bardzo przystępna jak za tak szybką naprawę. Mogę polecić każdemu.

IT Specialist Opinie o IT Specialist ocenia IT Specialist na
5/ 5 gwiazdek
Laptop po zalaniu naprawiony a wydawało się że to już jego koniec. Naprawa załatwiona w przeciągu 7 dni roboczych. Gwarancja na naprawę. Polecam.

Kontakt

Fix24 Jakub Jankowski

Warszawa, ul. Kasprzaka 31B

Tel. 883-559-215

E-mail:

NIP: 758-22-22-942

Obsługujemy firmy z całego miasta Warszawa ale najbliżej mamy na Bemowo, Ochota i Wola

Formularz kontaktowy

Nie czekaj.
Zadzwoń lub napisz.

Skontaktuj się

Polub nas