Usługi informatyczne
dla firm Warszawa

Nasz oferta!

Usługi informatyczne dla firm

Nasze usługi informatyczne dla firm w Warszawie, związane ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem oraz usługi przetwarzania danych, kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw, które nie posiadają własnego działu IT, a sprawne funkcjonowanie infrastruktury informatycznej jest dla nich sprawą kluczową. W końcu odpowiednio zbudowana struktura IT pozwala firmie znacząco usprawniać jej działanie.

W celu stworzenia odpowiedniego systemu swojego przedsiębiorstwa polecamy skorzystać ze wsparcia IT SPECIALIST – firmy, której pracownicy specjalizują się w technologiach informacyjnych, co Klientom gwarantuje między innymi zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa ich systemów IT.

W ofercie IT SPECIALIST znajdują się między innymi: usługi konsultacyjne i wdrożeniowe w odniesieniu do sprzętu komputerowego i oprogramowania, usługi związane z konserwacją i naprawą komputerów oraz urządzeń peryferyjnych, usługi odzyskiwania danych w przypadku awarii, doradztwo oraz pomoc w sprawach związanych z zarządzaniem zasobami komputerowymi, analiza, projektowanie i programowanie gotowych systemów (łącznie z opracowywaniem i projektowaniem stron internetowych) oraz konsultacje techniczne związane z oprogramowaniem, licencje na używanie oprogramowania produkowanego seryjnie, opracowywanie, wytwarzanie, dostawę i dokumentację oprogramowania dostosowanego do indywidualnych potrzeb, łącznie z systemami operacyjnymi wykonanymi na zamówienie dla poszczególnych użytkowników, konserwacja systemów i inne usługi wsparcia, takie jak szkolenie oferowane w ramach usług konsultacyjnych, usługi przetwarzania danych, takie jak wprowadzanie danych, tworzenie tabel i przetwarzanie na zasadzie współużytkowania (time-sharing), usługi administrowania serwerem internetowym (np. dostarczanie miejsca na serwerze internetowym do zamieszczania stron internetowych klienta), zarządzanie urządzeniami komputerowymi.

Wsparcie IT podmiotów leczniczych

W naszej ofercie znajdziesz również obsługę informatyczną przychodni w Warszawie. Wsparcie informatyczne podmiotów leczniczych to zadanie, które nie jest straszne specjalistom IT SPECIALIST, którzy dołożą wszelkich starań, by systemy IT każdej przychodni lekarskiej, która będzie pod ich opieką, działały bez zakłóceń. Jest to zagadnienie niezwykle ważne, zwłaszcza w świetle zmiany ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia, która nakłada na placówki medyczne obowiązek prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej oraz określa, że administratorem danych gromadzonych w rejestrach jest podmiot, prowadzący owy rejestr medyczny.

Nasze usługi informatyczne oferujemy w Warszawie zarówno małym i dużym firmom, organizacjom publicznym, przychodniom oraz osobom prywatnym. W celu skorzystania z usług IT SPECIALIST zapraszamy do kontaktu.

Usługi informatyczne dla firm
Opinie: 5/5 bazując na 1 recenzjach

IT Specialist Opinie o IT Specialist ocenia IT Specialist na
5/ 5 gwiazdek
Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej i dobrej firmy zajmującej się usługami informatycznymi dla firm. Na IT Specialist się nie zawiedziecie, a przynajmniej moja firma się nigdy nie zawiodła.

Kontakt

Fix24 Jakub Jankowski

Warszawa, ul. Kasprzaka 31B

Tel. 883-559-215

E-mail:

NIP: 758-22-22-942

Formularz kontaktowy

Nie czekaj.
Zadzwoń lub napisz.

Skontaktuj się

Polub nas