Wsparcie IT
dla firm w Warszawie

Nasz oferta!

Wsparcie informatyczne dla firm

Wypadek czy usterka to jedne z tych wątpliwie przyjemnych sytuacji, o których się nie myśli, dopóki się nie wydarzą. W przypadku firm i jej infrastruktury informatycznej wypadki najczęściej przytrafiają się w najmniej odpowiednim moment, a wówczas straty z niego wynikające są trudne do oszacowania.

To właśnie z powodu takich sytuacji, które zdarzyć się mogę niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o swoje urządzenia i oprogramowanie, tak ważne jest szybkie, skuteczne i profesjonalne wsparcie informatyczne. Dla firm w Warszawie pomoc „znajomego od komputerów” jest z pewnością bardzo przydatna, jednak kiedy musimy ratować cenne dane naszej firmy, taka pomoc okazuje się zazwyczaj niewystarczająca.

Możesz na nas liczyć

IT SPECIALIST to niezawodna firma, która od lat świadczy usługi szybkiego rozwiązywania problemów. W ramach profesjonalnego wsparcie IT dla firm w Warszawie gwarantujemy szybką pomoc w rozwiązywaniu Twoich problemów z IT. Posiadamy narzędzia do zdalnego rozwiązania problemów i jednocześnie gwarantujemy dostępność telefoniczną i gotowość do działania w każdym momencie. Gwarantujemy satysfakcję z naszych usług, ponieważ podstawą naszego działania jest zaufanie i szybki czas reakcji. Można liczyć na nasze wsparcie IT na terenie całej Warszawy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego w razie potrzeby możesz skorzystać z naszej oferty pogotowia komputerowego z dojazdem do klienta.

Posiadamy doświadczenie we współpracy z firmami i klientami indywidualnymi, co daje Ci gwarancję najwyższej jakości naszych usług oraz niezawodności naszych pracowników. Doświadczenie zawodowe naszych specjalistów daję również pewność naszym partnerom, że mogą na nas polegać, ponieważ jesteśmy warci ich zaufania. Gwarantujemy naszym Klientom, że ich dane i sprzęt są odpowiednio zabezpieczone.

IT SPECIALIST skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych. Jesteśmy firmą, w której pracują sami specjaliści, oferujący wsparcie IT w Warszawie. Ważnym elementem w ofercie naszych usług jest nasza zdolność do zidentyfikowania złożonych potrzeb naszych Klientów. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, to zapewnimy Ci monitoring oraz rozwój Twoich narzędzi pracy, a w razie usterek czy innych zdarzeń gwarantujemy rozwiązanie problemu w możliwie jak najkrótszym czasie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług informatycznych dla firm, takich jak:

  • Outsourcing IT dla firm
  • Usługi IT dla firm
  • Administracja i zkładanie infrastruktury sieciowej
  • Administracja i konfigruacja serwerów
  • Relokacja sprzętu komouterowego

Kontakt

Fix24 Jakub Jankowski

Warszawa, ul. Kasprzaka 31B

Tel. 883-559-215

E-mail:

NIP: 758-22-22-942

Formularz kontaktowy

Nie czekaj.
Zadzwoń lub napisz.

Skontaktuj się

Polub nas