Twoje bezpieczeństwo
Nasza gwarancja

Nasz oferta!

Usługi informatyczne dla firm Ostrołęka

IT SPECIALIST w swojej ofercie posiada szereg usług informatycznych dla firm z Warszawy i Ostrołęki, dzięki którym każdy prowadzący własną działalność Klient może powierzyć nam obsługę informatyczną swojej firmy.

W ramach naszej oferty możesz skorzystać ze wsparcia IT naszych pracowników, którzy specjalizują się w technologii informacyjnych, co gwarantuje Ci nie tylko zwiększenie wydajności, ale i bezpieczeństwa Twojego systemu IT. Posiadamy narzędzia do zdalnego rozwiązania problemu, jednocześnie gwarantujemy dostępność telefoniczną i gotowość do działania w każdym momencie. Możesz również zdecydować się na outsourcing IT i zdać się na doświadczenie naszych pracowników.

Naszym klientom oferujemy szereg usług IT, takich jak usługi konsultacyjne i wdrożeniowe w odniesieniu do sprzętu komputerowego i oprogramowania, wprowadzanie danych, tworzenie tabel i przetwarzanie na zasadzie współużytkowania oraz usługi wsparcia IT dla leczniczych podmiotów. Ponadto projektujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta w ramach usługi sieci firmowej. Przed przystąpieniem do pracy analizujemy wymagania Klienta oraz badamy specyfikę jego codziennej pracy. Dopiero na bazie tej wiedzy oraz własnego doświadczenia tworzymy sieć, odpowiednią dla jego przedsiębiorstwa.

Jeśli prowadzisz firmę i zamierzasz ją przenieść, ale potrzebujesz pomocy w relokacji swojego sprzętu, to zgłoś się do IT SPECIALIST. Nasza firma zajmie się tym procesem i zagwarantuje Ci, że cała infrastruktura Twojej firmy zostanie przeniesiona i podłączona bezbłędnie.

Dzięki naszemu działaniu dajemy pewność naszym partnerom, że jesteśmy warci ich zaufania, a ich dane i sprzęt są odpowiednio zabezpieczone.

Kontakt

Fix24 Jakub Jankowski

Warszawa, ul. Kasprzaka 31B

Tel. 883-559-215

E-mail:

NIP: 758-22-22-942

Formularz kontaktowy

Nie czekaj.
Zadzwoń lub napisz.

Skontaktuj się

Polub nas